Mokėjimo informacija

APMOKĖJIMAS

Atsiskaitymas už prekes.

Internetinėje parduotuvėje Foxman.lt galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: Perlo terminalas, Maxima; banko pavedimu, opay.lt elektronine bankininkyste ar paypal sistema. Norintys mokėti atsiimant prekias grynais prašome informuoti asmeniškai facebook: foxman ,arba info@foxman.lt

Banko pavedimu.

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į vieną iš mūsų sąskaitų. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Foxman.lt užsakymo numerį (užsakymo ID rasite savo el. pašte).

Sąskaitos rekvizitai :
LT333500010005910037
Gavėjas Snežana Čagaruk
Mokejimo paskirtis užsakymo numeris
 

 Opay.lt elektroninė bankininkystė.


Šiuo metu internetinėje parduotuvėje Foxman.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis Opay.lt elektroninės bankininkystės sistemomis: (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), Interneto linija (AB „DnB bankas“), Solo Internet („Nordea Bank Lietuva“), Danske eBankas (Danske Bank A/S Lietuvos filialas / AB „Sampo bankas“), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), SB linija (AB „Šiaulių bankas“).

 

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
2. Foxman.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
 
+37067367104